| Naziv: |
2D rent d.o.o. 2D rent d.o.o. za usluge |
|||
| Status: | Aktivna | |||
|
MB: 05601045 |
MBS: 81440924 |
Temeljni kapital: 3.000 EUR |
Pravni oblik: društvo s ograničenom odgovornošću |
Broj zaposlenih: 1 |
Prihodi
Neto dobit
Kratkoročne obveze
Aktiva (2024) -99%
363 €
Kapital i rezerve
-35.000 €
Kratkotrajna imovina -77%
181 €
Dugorocne obveze -100%
0 €
Nadležni sud:
Trgovački sud u Zagrebu
Datum registracije:
16.05.2022.
Glavna djelatnost:
68.20.0 - Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Neisplaćene plaće
Odaberite paketPorezni dug
Odaberite paketOsobe:
|
Zagreb - Direktor |
|
|
Zagreb - Vlasnik |
Brzi prikaz
Prikaži/sakrij godine:
| Račun dobiti i gubitka (RDG) | +/- | % | |||
|---|---|---|---|---|---|
| Ukupni prihodi | 0 | 11.000 | 28.000 | ||
| Ukupni rashodi | 10.000 | 32.000 | 31.000 | ||
| Dobit ili gubitak razdoblja 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Neto dobit marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Bilanca | +/- | % | |||
| Kapital i rezerve 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Ukupne obveze 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Dugotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Kratkotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● |
zastupanje inozemnih tvrtki
pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)