| Naziv: |
A&E seaside home d.o.o. A&E seaside home društvo s ograničenom odgovornošću za usluge |
||
| Status: | Aktivna | ||
|
MB: 05926190 |
MBS: 70207143 |
Temeljni kapital: 2.520 EUR |
Pravni oblik: društvo s ograničenom odgovornošću |
Prihodi
Neto dobit
Kratkoročne obveze
Aktiva (2024)
147.000 €
Kapital i rezerve
-5.000 €
Kratkotrajna imovina
2.000 €
Dugorocne obveze
152.000 €
Nadležni sud:
Trgovački sud u Rijeci
Datum registracije:
27.03.2024.
Glavna djelatnost:
68.20.0 - Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Neisplaćene plaće
Odaberite paketPorezni dug
Odaberite paketOsobe:
|
Angelika Elisabeth Podgorschek Austrija - Direktor |
|
|
Austrija - Direktor |
|
|
Angelika Elisabeth Podgorschek Austrija - Vlasnik |
|
|
Austrija - Vlasnik |
Povezane tvrtke:
|
Uvala Village Pag d.o.o.
Ulica Ive Senjanina 12/A, Zadar Vlasnik od 24.04.2026. PRIHOD 12.345
DOBIT 1.234
zaposlenih 12
|
Brzi prikaz
Prikaži/sakrij godine:
Predmet poslovanja:
Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup
Poslovanje nekretninama
Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Stručni poslovi prostornog uređenja
Kupnja i prodaja robe
Pružanje usluga u trgovini
Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
Zastupanje inozemnih tvrtki
Usluge informacijskog društva
Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
Pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)