| Naziv: |
Euro-Stan d.o.o. EURO-STAN d.o.o. za graditeljstvo i usluge |
|||
| Status: | Otvoren predstečaj Status blokade vidljiv pretplatnicima | |||
|
MB: 2034808 |
MBS: 50038315 |
Temeljni kapital: 2.654 EUR |
Pravni oblik: društvo s ograničenom odgovornošću |
Broj zaposlenih: 27 |
Prihodi
Neto dobit
Kratkoročne obveze
Aktiva (2024) +33%
5.391.000 €
Kapital i rezerve +16%
1.025.000 €
Kratkotrajna imovina +90%
3.618.000 €
Dugorocne obveze +58%
1.882.000 €
Nadležni sud:
Trgovački sud u Osijeku
Datum registracije:
27.01.2006.
Godina osnivanja:
2006
Glavna djelatnost:
43.99.0 - Ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n.
Neisplaćene plaće
Odaberite paketPorezni dug
Odaberite paketOsobe:
|
Osijek - Direktor |
|
|
Osijek - Vlasnik |
Bivši članovi društva:
|
Rijeka - Direktor od 08.10.2021. do 13.12.2023. 2 godine |
Vezani subjekti:
Brzi prikaz
Prikaži/sakrij godine:
| Račun dobiti i gubitka (RDG) | +/- | % | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupni prihodi | 5.868.000 | 3.221.000 | 6.225.000 | 4.359.000 | 5.439.000 | ||
| Ukupni rashodi | 5.633.000 | 3.192.000 | 6.078.000 | 4.298.000 | 5.385.000 | ||
| Dobit ili gubitak razdoblja 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Neto dobit marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Bilanca | +/- | % | |||||
| Kapital i rezerve 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Ukupne obveze 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Dugotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Kratkotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● |
Predmet poslovanja:
Ostali kopneni prijevoz
Kupnja i prodaja robe
Zastupanje stranih tvrtki
Izvođenje investicijskih radova u inozemstvu