| Naziv: |
For Home Group d.o.o. FOR HOME GROUP d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge |
|||
| Status: | Aktivna | |||
|
MB: 4427165 |
MBS: 80987071 |
Temeljni kapital: 2.640 EUR |
Pravni oblik: društvo s ograničenom odgovornošću |
Broj zaposlenih: 1 |
Prihodi
Neto dobit
Kratkoročne obveze
Aktiva (2024) +33%
185.000 €
Kapital i rezerve +7%
131.000 €
Kratkotrajna imovina -41%
40.000 €
Dugorocne obveze
49.000 €
Nadležni sud:
Trgovački sud u Zagrebu
Datum registracije:
01.09.2015.
Glavna djelatnost:
47.91.0 - Uslužne djelatnosti posredovanja u nespecijaliziranoj trgovini na malo
Neisplaćene plaće
Odaberite paketPorezni dug
Odaberite paketOsobe:
|
Zagreb - Direktor |
|
|
Zagreb - Vlasnik |
Bivši članovi društva:
|
Zagreb - Direktor od 01.09.2015. do 24.11.2020. 5 godina |
|
|
Sesvete - Direktor od 15.11.2017. do 12.07.2024. 6 godina |
|
|
Zagreb - Vlasnik od 01.09.2015. do 24.11.2020. 5 godina |
|
|
Sesvete - Vlasnik od 15.11.2017. do 12.07.2024. 6 godina |
Brzi prikaz
Prikaži/sakrij godine:
| Račun dobiti i gubitka (RDG) | +/- | % | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupni prihodi | 1.000 | 50.000 | 695 | 165.000 | 175.000 | ||
| Ukupni rashodi | 1.000 | 39.000 | 16.000 | 41.000 | 165.000 | ||
| Dobit ili gubitak razdoblja 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Neto dobit marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Bilanca | +/- | % | |||||
| Kapital i rezerve 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Ukupne obveze 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Dugotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Kratkotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● |