Global Land Real Estate d.o.o.

Naziv:

Global Land Real Estate d.o.o.

GLOBAL LAND REAL ESTATE d.o.o. za trgovinu i poslovanje nekretninama

Status: Aktivna

MB:

05323851

MBS:

110102379

Temeljni kapital:

2.654 EUR

Pravni oblik:

društvo s ograničenom odgovornošću

Broj zaposlenih:

1

Prihodi

Neto dobit

Kratkoročne obveze

Aktiva (2024) +28%

25.000 €

Kapital i rezerve

5.000 €

Kratkotrajna imovina -29%

7.000 €

Dugorocne obveze

600 €

Nadležni sud:

Trgovački sud u Zadru

Datum registracije:

21.10.2020.

Glavna djelatnost:

68.20.0 - Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)

Račun dobiti i gubitka (RDG) +/- %
Ukupni prihodi 1 39.000 45.000 50.000 31.000
Ukupni rashodi 2.000 36.000 52.000 69.000 41.000
Dobit ili gubitak razdoblja 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Neto dobit marža 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
EBITDA 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
EBITDA marža 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Bilanca +/- %
Kapital i rezerve 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Ukupne obveze 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Dugotrajna imovina 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Kratkotrajna imovina 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●

Predmet poslovanja:

Kupnja i prodaja robe,
Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu,
Zastupanje inozemnih tvrtki,
Pružanje usluga u trgovini,
Usluge informacijskog društva,
Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi