| Naziv: |
Hultqvist Fastigheter d.o.o. HULTQVIST FASTIGHETER d.o.o. za usluge |
||
| Status: | Aktivna | ||
|
MB: 4974824 |
MBS: 60393185 |
Temeljni kapital: 2.650 EUR |
Pravni oblik: društvo s ograničenom odgovornošću |
Prihodi
Neto dobit
Kratkoročne obveze
Aktiva (2024) +7.213%
2.142.000 €
Kapital i rezerve
12.000 €
Kratkotrajna imovina -99%
73 €
Dugorocne obveze
0 €
Nadležni sud:
Trgovački sud u Splitu
Datum registracije:
10.09.2018.
Glavna djelatnost:
46.17 - Posredovanje u trgovini hranom, pićima i duhanom
Neisplaćene plaće
Odaberite paketPorezni dug
Odaberite paketOsobe:
|
Rogoznica - Direktor |
|
|
Rogoznica - Vlasnik |
|
|
Okrug Gornji - Prokurist |
Bivši članovi društva:
|
Švedska - Direktor od 10.09.2018. do 02.12.2019. 1 godina |
|
|
133 33 Saltsjöbaden, Skogsövägen 22, Županija Stokholm, Općina Stokholm, Švedska - Vlasnik od 10.09.2018. do 02.12.2019. 1 godina |
Brzi prikaz
Prikaži/sakrij godine:
| Račun dobiti i gubitka (RDG) | +/- | % | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupni prihodi | 21 | 4.000 | 65.000 | 15.000 | 5.921.000 | ||
| Ukupni rashodi | 1.000 | 1.000 | 54.000 | 76.000 | 5.860.000 | ||
| Dobit ili gubitak razdoblja 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Neto dobit marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Bilanca | +/- | % | |||||
| Kapital i rezerve 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Ukupne obveze 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Dugotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Kratkotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● |
Predmet poslovanja:
djelatnost iznajmljivanja plovila