Kala Properties d.o.o.

OIB: 15874746393
Naziv:

Kala Properties d.o.o.

KALA PROPERTIES d.o.o. za poslovanje nekretninama

Status: Aktivna

MB:

05150191

MBS:

090032912

Temeljni kapital:

2.654 EUR

Kratkoročne obveze

Aktiva (2024) +34%

3.378.000 €

Kapital i rezerve

-40.000 €

Kratkotrajna imovina -96%

7.000 €

Dugorocne obveze +33%

3.418.000 €

Nadležni sud:

Trgovački sud u Dubrovniku

Datum registracije:

27.08.2019.

Glavna djelatnost:

68.11.0 - Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina

Račun dobiti i gubitka (RDG) +/- %
Ukupni prihodi 440 242 1 2 156
Ukupni rashodi 8.000 7.000 7.000 3.000 7.000
Dobit ili gubitak razdoblja 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Neto dobit marža 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
EBITDA 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
EBITDA marža 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Bilanca +/- %
Kapital i rezerve 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Ukupne obveze 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Dugotrajna imovina 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Kratkotrajna imovina 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●

Pružanje usluga u trgovini
Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
Zastupanje inozemnih tvrtki
Pružanje usluga turističkog vodiča, voditelja putovanja, turističkog animatora, turističkog predstavnika, usluge u posebnim oblicima turističke ponude: nautičkom, zdravstvenom, kongresnom, aktivnom i pustolovnom turizmu, ribolovnom, na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika, usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car), usluge turističkog ronjenja i usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima