Korčula Property Development d.o.o.

OIB: 61204102993
Naziv:

Korčula Property Development d.o.o.

KORČULA PROPERTY DEVELOPMENT d.o.o. za građenje i usluge

Status: Aktivna

MB:

5118301

MBS:

90032380

Temeljni kapital:

215.210 EUR

Kratkoročne obveze

Aktiva (2024) -26%

368.000 €

Kapital i rezerve +7%

271.000 €

Kratkotrajna imovina -36%

313.000 €

Dugorocne obveze -100%

0 €

Nadležni sud:

Trgovački sud u Dubrovniku

Datum registracije:

04.06.2019.

Glavna djelatnost:

43.99.0 - Ostale specijalizirane građevinske djelatnosti, d. n.

Račun dobiti i gubitka (RDG) +/- %
Ukupni prihodi 0 307.000 307.000 120.000 361.000
Ukupni rashodi 0 292.000 292.000 109.000 341.000
Dobit ili gubitak razdoblja 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Neto dobit marža 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
EBITDA 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
EBITDA marža 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Bilanca +/- %
Kapital i rezerve 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Ukupne obveze 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Dugotrajna imovina 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●
Kratkotrajna imovina 🔒 ●●●● ●●●● ●●●● ●●●● ●●●●

Predmet poslovanja:

Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
Djelatnosti prostornog uređenja i gradnje
Djelatnost projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja
Djelatnost upravljanja projektom gradnje
Stručni poslovi prostornog uređenja
Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi