| Naziv: |
Slatki život d.o.o. Slatki život društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama |
||
| Status: | Aktivna | ||
|
MB: 2077159 |
MBS: 080563746 |
Temeljni kapital: 1.480.000 EUR |
Pravni oblik: društvo s ograničenom odgovornošću |
Prihodi
Neto dobit
Kratkoročne obveze
Aktiva (2024) +1%
1.571.000 €
Kapital i rezerve +3%
1.557.000 €
Kratkotrajna imovina +110%
159.000 €
Dugorocne obveze
0 €
Nadležni sud:
Trgovački sud u Zagrebu
Datum registracije:
22.05.2006.
Godina osnivanja:
2006
Glavna djelatnost:
68.20.0 - Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Neisplaćene plaće
Odaberite paketPorezni dug
Odaberite paketOsobe:
|
Zagreb - Direktor |
|
|
Via Cariano 58, Rimini, Italija - Vlasnik |
Vezani subjekti:
Brzi prikaz
Prikaži/sakrij godine:
| Račun dobiti i gubitka (RDG) | +/- | % | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupni prihodi | 144.000 | 166.000 | 201.000 | 174.000 | 182.000 | ||
| Ukupni rashodi | 110.000 | 103.000 | 105.000 | 105.000 | 96.000 | ||
| Dobit ili gubitak razdoblja 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Neto dobit marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| EBITDA marža 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Bilanca | +/- | % | |||||
| Kapital i rezerve 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Ukupne obveze 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Dugotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ||
| Kratkotrajna imovina 🔒 | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● | ●●●● |
Predmet poslovanja:
poslovanje nekretninama
projektiranje, građenje i nadzor nad gradnjom
kupnja i prodaja robe